Był pijany. Spowodował wypadek - Aktualności - KPP Radzyń Podlaski

Aktualności

Był pijany. Spowodował wypadek

Data publikacji 14.11.2020

Radzyńscy policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Ulan Duży na drodze krajowej numer 63. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Audi A6 stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. Obrażeń ciała doznał pasażer, który został przewieziony do szpitala. Kierujący okazał się być pod działaniem alkoholu.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 21:15 w miejscowości Ulan Duży na drodze krajowej numer 63. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Audi A6, 37-letni mieszkaniec gminy Ulan-Majorat, na prostym odcinku drogi podjął manewr wyprzedzania, następnie wpadł w poślizg i uderzył w drzewo. Do szpitala z obrażeniami ciała trafił 44-letni pasażer audi.

W trakcie wykonywanych czynności na miejscu zdarzenia drogowego kierujący został poddany badaniu za zawartości alkoholu w organizmie, które wskazało wynik pozytywny. 37-latek kierował audi mając w organizmie ponad promil alkoholu.

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Bądźmy ostrożni i zdejmijmy nogę z gazu. Zadbajmy o bezpieczeństwo nie tylko swoje, ale i innych uczestników dróg.

aspirant Piotr Mucha

  • Samochód marki Audi z uszkodzoną przednią cześcią
  • Audi stoi na jezdni, a za nim wóz strażacki
  • Audi stoi na jezdni. Otwarte drzwi od strony kierowcy. Za nim radiowóz z włączonymi światłami błyskowymi