Śmiertelny wypadek w miejscowości Bezwola Stara Wieś - Aktualności - KPP Radzyń Podlaski

Aktualności

Śmiertelny wypadek w miejscowości Bezwola Stara Wieś

Data publikacji 19.11.2020

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj wieczorem w miejscowości Bezwola Stara Wieś. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 29-latek kierując osobowym audi uderzył w drzewo. Mężczyzna zmarł na miejscu zdarzenia, a do szpitala z obrażeniami ciała trafili dwaj pasażerowie. Policjanci ustalili, że kierujący audi posiadał dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów.

Do wypadku doszło wczoraj około godziny 21:40 w miejscowości Bezwola Stara Wieś, gmina Wohyń. Jak wstępnie ustalili policjanci z radzyńskiej drogówki kierujący samochodem marki Audi z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechał z drogi na prawe pobocze i uderzył w drzewo.

Na miejscu zdarzenia zginął 29-letni kierujący auta, mieszkaniec gminy Wohyń. Dwaj pasażerowie w wieku 18 i 23 lat, również mieszkańcy gminy Wohyń, z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. W trakcie prowadzonych czynności funkcjonariusze ustalili, że kierujący audi posiada dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów.

Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne przyczyny wypadku. Apelujemy do kierowców o bezpieczną i rozważną jazdę.

aspirant Piotr Mucha