Radzyńska Policjantka na podium II Pucharu Polski w Wyciskaniu Sztangi Leżąc

Data publikacji 13.11.2023

St. post. Weronika Purgał stanęła na podium w Pucharze Polski federacji WPC w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. W kategorii wagowej do 82,5 kg wśród kobiet zdobyła II miejsce. Policjantka na co dzień pełni służbę w radzyńskiej komendzie. Naszej koleżance serdecznie gratulujemy!

Radzyńska policjantka st. post. Weronika Purgał swoją przygodę w sportach siłowych rozpoczęła ponad rok temu zdobywając brązowy medal na Mistrzostwach Polski w Martwym Ciągu. Jej nieustana praca i ciężkie treningi pozwoliły na to, aby wystartowała w kolejnych zawodach i zaprezentowała swoją siłę.

W miniony weekend, 11 listopada w hali Międzyszkolnego Ośrodka Sportu w Pruszkowie odbył się II Puchar Polski federacji WPC w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. Konkurencje zostały przeprowadzone w rozłożeniu na poszczególne kategorie wagowe. Weronika w kategorii wagowej do 82,5 kilogramów zajęła II miejsce. Jak sama podkreśla udział w zawodach to „rozgrzewka” przed kolejnymi starciami na pomoście.

Gratulujemy udziału i życzymy kolejnych sukcesów. Teraz przed naszą policjantką dalsza praca nad formą i przygotowanie do kolejnych zawodów.