Uratowany 31-latek, który chciał popełnić samobójstwo - Aktualności - KPP Radzyń Podlaski

Aktualności

Uratowany 31-latek, który chciał popełnić samobójstwo

Data publikacji 14.02.2017

Dzięki sygnałowi od jednego z mieszkańców powiatu oraz szybkiej reakcji funkcjonariuszy uratowany został 31 letni mężczyzna. Mieszkaniec powiatu parczewskiego usiłował popełnić samobójstwo. Policjanci odnaleźli go w kompleksie leśnym. Mężczyzna trafił do szpitala.

Wczoraj tuż po godzinie 11.00 dyżurny radzyńskiej komendy otrzymał zgłoszenie z treści, którego wynikało, że mężczyzna znajdujący się w samochodzie osobowym zaparkowanym w kompleksie leśnym w miejscowości Biała usiłuje popełnić samobójstwo.

Mundurowi po otrzymanym sygnale pojechali we wskazane miejsce.  Zastali jedynie zaparkowany pojazd. Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego rozpoczęli poszukiwania mężczyzny W znacznej odległości od zaparkowanego auta zauważyli opartego o drzewo mężczyznę. Ten  na ich widok zaczął uciekać w głąb lasu uderzając się w głowę trzymanym w ręku młotkiem. Chwilę później  mężczyzna został zatrzymany.

W rozmowie z mundurowymi 31-latek oświadczył, że udał się do lasu aby się powiesić, gdyż uderzenia młotkiem nie przynosiły oczekiwanego rezultatu. Mieszkaniec powiatu parczewskiego trafił do szpitala. Nad jego bezpieczeństwem czuwają teraz lekarze.

Policjanci z Radzynia Podlaskiego wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.