Przedszkolaki z wizytą w komendzie - Aktualności - KPP Radzyń Podlaski

Aktualności

Przedszkolaki z wizytą w komendzie

Data publikacji 17.03.2017

Radzyńską komendę odwiedziły dzieci z Oddziału Przedszkolnego w Ulanie Majoracie. W trakcie spotkania maluchy zobaczyły jak wygląda codzienna praca funkcjonariuszy. Obejrzały sprzęt jakim posługują się stróże prawa. Spotkały się również m.in. z instruktorem wyszkolenia strzeleckiego. Spotkanie na długo pozostanie w pamięci najmłodszych.

Wczoraj radzyńską komendę odwiedziły dzieci z Oddziału Przedszkolnego w Ulanie Majoracie. W trakcie spotkania uczestnicy wycieczki mieli możliwość zwiedzenia pomieszczeń naszej jednostki. Zobaczyli jak wygląda m.in. stanowisko kierowania, przyjazny pokój przesłuchań, oraz sala odpraw do służby. Największym zainteresowaniem cieszyła się jednak strzelnica.

   Dzieci mogły z bliska zaobserwować nie tylko miejsce pracy, ale również czynności wykonywane przez policjantów. Jedną z przygotowanych atrakcji było spotkanie z policjantem - instruktorem wyszkolenia strzeleckiego oraz policjantem Wydziału Ruchu Drogowego, który zaprezentował m.in. motocykl służbowy wykorzystywany do codziennej służby. Maluchy chętnie odpowiadały na zadawane pytania oraz z zainteresowaniem słuchały funkcjonariuszy. Wizyta na komendzie, zapewne na długo pozostanie w ich pamięci.