Mali goście z wizytą w komendzie - Aktualności - KPP Radzyń Podlaski

Aktualności

Mali goście z wizytą w komendzie

Data publikacji 20.04.2017

Radzyńską komendę odwiedziły dzieci ze Szkoły Podstawowej w Wohyniu. W trakcie spotkania maluchy zobaczyły jak wygląda codzienna praca funkcjonariuszy. Obejrzały sprzęt jakim posługują się stróże prawa. Spotkały się również m.in. z instruktorem wyszkolenia strzeleckiego oraz technikiem kryminalistyki. Otrzymały również w prezencie elementy odblaskowe.

Maluchy mogły z bliska zaobserwować nie tylko miejsce pracy, ale również czynności wykonywane przez policjantów. Jedną z przygotowanych atrakcji było spotkanie z policjantem - instruktorem wyszkolenia strzeleckiego oraz technikiem kryminalistyki. Zobaczyli jak wygląda m. in. stanowisko kierowania, przyjazny pokój przesłuchań, oraz sala odpraw do służby. Największym zainteresowaniem cieszyła się jednak strzelnica.

   Maluchy chętnie odpowiadały na zadawane pytania oraz z zainteresowaniem słuchały funkcjonariuszy. Wizyta na komendzie, zapewne na długo pozostanie w ich pamięci. Na zakończenie spotkania uczestnicy zostali obdarowanie przez funkcjonariuszy elementami odblaskowymi oraz książeczkami „Policja nie tylko dzieciom”