Wypadek na drodze K-63 - Aktualności - KPP Radzyń Podlaski

Aktualności

Wypadek na drodze K-63

Data publikacji 20.04.2017

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj też przed godziną 9:00 w miejscowości Stasinów na drodze K-63. Na prostym odcinku drogi zderzyły się dwa pojazdy. Jedna osoba została ranna. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Dzisiaj o godzinie 08:50 w Stasinowie na drodze K-63 doszło do zderzenia ciągnika rolniczego z samochodem osobowym marki Mercedes. Jak ustalili policjanci radzyńskiej drogówki kierujący ciągnikiem rolniczym 35-letni mieszkaniec gminy Drelów jadąc w kierunku Radzynia Podlaskiego, wykonywał manewr skrętu w lewo w drogę gruntową. Kierujący ciągnikiem rolniczym nie zauważył, że w tym momencie, wyprzedzany jest przez mercedesa, którym kierował 56-letni mieszkaniec gminy Wohyń.

Do szpitala z obrażeniami ciała został przewieziony kierujący Mercedesem. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi, co potwierdziło przeprowadzona przez policjantów badanie stanu trzeźwości. Przez kilkadziesiąt minut w miejscu zderzenia ruch odbywał się wahadłowo.

Policja apeluje do kierowców o ostrożną jazdę.