Wypadek na krajowej 19 – tce w Tchórzewie - Aktualności - KPP Radzyń Podlaski

Aktualności

Wypadek na krajowej 19 – tce w Tchórzewie

Data publikacji 04.07.2017

Radzyńscy policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj po południu w miejscowości Tchórzew na drodze K-19. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący osobowym audi, w wyniku nieudzielenia pierwszeństwa przejazdu, zderzył się ze skodą. Do szpitala z obrażeniami ciała trafili kierujący obu pojazdów oraz trzech pasażerów audi.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 16:20  na drodze K-19 w miejscowości Tchórzew. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy radzyńskiej drogówki wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Audi, 40-letni mieszkaniec gminy Czemierniki, poruszał się od strony miejscowości Kock z zamiarem zjechania na zatoczkę autobusową znajdującą się po lewej stronie drogi K-19.

Wykonując manewr skrętu w lewo nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierującemu Skodą 45-letniemu mieszkańcowi Lublina, który jechał od strony Radzynia Podlaskiego.

Kierujący obu pojazdów trafili do szpitala.  Z obrażeniami ciała do szpitala zostali również przetransportowani pasażerowie Audi w wieku 7 , 9 i 13 lat. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi, co potwierdziło przeprowadzona przez policjantów badanie.

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.