Zjechał do rowu i dachował. Miał ponad promil - Aktualności - KPP Radzyń Podlaski

Aktualności

Zjechał do rowu i dachował. Miał ponad promil

Data publikacji 06.07.2017

Dzisiaj w godzinach porannych w miejscowości Biała droga K-19 kierujący pojazdem Volvo w trakcie wykonywania manewru wyprzedzania pojazdu ciężarowego zjechał na lewe pobocze, a następnie do przydrożnego rowu i doprowadził do dachowania pojazdu. Kierującym okazał się nietrzeźwy 23-latek z gm. Borki. Badanie wykazało ponad promila alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 6:30 w miejscowości Biała na drodze K-19. Kierujący samochodem osobowym marki Volvo 23-latni mieszkaniec  gm. Borki, w  trakcie wykonywania  manewru wyprzedzania pojazdu ciężarowego zjechał na lewe pobocze, a następnie do przydrożnego rowu i doprowadził do dachowania pojazdu.

   Mężczyzna nie odniósł obrażeń w związku ze zdarzeniem drogowym. Po przeprowadzeniu badania stanu trzeźwości przez policjantów okazało się, że mężczyzna był nietrzeźwy – w organizmie miał ponad promil alkoholu. Teraz 23-latek odpowie przed Sądem za kierowanie samochodem będąc w stanie nietrzeźwości. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.