Wakacyjne spotkanie z policjantami - Aktualności - KPP Radzyń Podlaski

Aktualności

Wakacyjne spotkanie z policjantami

Data publikacji 10.08.2017

Radzyńscy policjanci spotkali się z uczestnikami „Wakacyjnych pikników na strzelnicy”, gdzie podczas spotkania z dziećmi, realizowali działania informacyjno – edukacyjne. Wizyta funkcjonariuszy cieszyła się ogromnym zainteresowaniem najmłodszych, którzy chętnie uczestniczyli w dyskusji na temat bezpiecznych zachowań w różnych sytuacjach.

Wczoraj funkcjonariusze z radzyńskiej komendy uczestniczyli w spotkaniu z dziećmi, które uczestniczyły w zajęciach wakacyjnych zorganizowanych przez Gminy Ośrodek Kultury w Kąkolewnicy. Wiodącym tematem spotkania było bezpieczeństwo nad wodą w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo – nad wodą” organizowanej pod patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji  Pana Mariusza Błaszczaka. Przy tej okazji uczestnicy mieli możliwość przypomnieć sobie wiele ważnych informacji na temat bezpieczeństwa podczas wakacji. Ponadto w trakcie zajęć z dziećmi przypomniano o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym miedzy innymi jeździe na rowerze, rolkach czy deskorolce, a także podczas wykonywania prac polowych przez dorosłych. Dzieci chętnie odpowiadały na pytania policjantów.

   Na zakończenie wszystkim uczestnikom spotkania policjanci złożyli życzenia bezpiecznych wakacji oraz przekazali materiały informacyjne, ulotki i naklejki związane z kampanią „Kręci mnie bezpieczeństwo … nad wodą” a także elementy odblaskowe.