Tragiczny finał poszukiwań - Aktualności - KPP Radzyń Podlaski

Aktualności

Tragiczny finał poszukiwań

Data publikacji 09.09.2017

Tragicznie zakończyły się poszukiwania 55-latka z gm. Kąkolewnica, który zaginął 16 sierpnia br. Jego zaginięcie zgłosiła rodzina, po tym jak wyjechał z miejsca zamieszkania rowerem w nieznanym kierunku. Wczoraj ciało mężczyzny odnalezione zostało w lesie, w rejonie miejscowości Miłolas gm. Kąkolewnica.

Natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia o zaginięciu policjanci podjęli akcję poszukiwawczą, w której czynnie pomagali strażacy i okoliczni mieszkańcy. Funkcjonariusze przeczesywali okolice miejsca zamieszkania, pobliski las, docierali do miejsc, w których mężczyzna mógł przebywać także do rodziny i znajomych. Prowadzone poszukiwania nie przyniosły jednak rezultatu.

Wczoraj kilka minut przed godziną 13: 00 dyżurny radzyńskiej komendy uzyskał informację, z treści, której wynikało, że mieszkaniec gm. Kąkolewnica, podczas grzybobrania, zauważył rower, a także ujawniła zwłoki mężczyzny.

Pod nadzorem prokuratora na miejscu przeprowadzone zostały oględziny. Ciało zostało zabezpieczone do dalszych badań. Sekcja zwłok pozwoli na dokładne ustalenie czasu i przyczyny śmierci mężczyzny.