Policjanci ustalają okoliczności wypadku - Aktualności - KPP Radzyń Podlaski

Aktualności

Policjanci ustalają okoliczności wypadku

Data publikacji 06.10.2017

Funkcjonariusze radzyńskiej jednostki ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj na ulicy Radzyńskiej w miejscowości Czemierniki. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca osobowym oplem doprowadziła do zderzenia z volkswagenem. W wyniku wypadku obrażeń ciała doznali kierujący. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 13:30 na ulicy Radzyńskiej w miejscowości Czemierniki. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Opel Corsa, 39-letnia mieszkanka Świdnika, jadąc w stronę Radzynia Podlaskiego doprowadziła do zderzenia z volkswagenem. Najprawdopodobniej 39-latka, skręcając w lewo, nie upewniła się co do możliwości bezpiecznego wykonania manewru, skręcając wprost pod koła wyprzedzającego ją volkswagena.

W wyniku zderzenia się pojazdów tor jazdy vw został zmieniony, czego następstwem był uderzenie w ogrodzenie posesji, a następnie w betonowy słup. VW kierował 28-letni mieszkaniec gminy Czemierniki. Uczestnicy zdarzenia drogowego z obrażeniami ciała przewiezieni zostali do szpitala.

W chwili zdarzania kierujący pojazdami byli trzeźwi, co potwierdziło przeprowadzone przez policjantów badanie. W wyniku wypadku ul. Radzyńska była zablokowana. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia apelując o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.