Zderzyła się z jadącym z przeciwka audi - Aktualności - KPP Radzyń Podlaski

Aktualności

Zderzyła się z jadącym z przeciwka audi

Data publikacji 25.11.2017

Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj na drodze K-63. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Mercedes zderzyła się z jadącym z przeciwka audi. W wyniku zderzenia do szpitala trafiły kierująca mercedesem i 4-letnie dziecko. Policjanci apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 09: 45 w miejscowości Biała na drodze K-63. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Mercedes, 24-letnia mieszkanka gm. Radzyń Podlaski,  zderzyła się z jadącym z przeciwka pojazdem. Kobieta wykonując manewr skrętu w lewo na posesję prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa, jadącemu z przeciwnego kierunku,  kierującemu audi. Drugim pojazdem kierował 28-letni mieszkaniec gm. Ulan Majorat. Kierujący pojazdami byli trzeźwi, co potwierdziło przeprowadzone przez funkcjonariuszy badanie.

Do szpitala trafiła kierująca mercedesem oraz 4-letnie dziecko. Na szczęście ich obrażenia okazały się niegroźne i całe zdarzenie zakwalifikowane zostało jako kolizja drogowa. Funkcjonariusze 24-latce zatrzymali prawo jazdy za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego. Teraz o jej dalszym losie zdecyduje Sąd.

Policjanci apelują o bezpieczną i ostrożną jazdę.