Wypadek na DK-19 - Aktualności - KPP Radzyń Podlaski

Aktualności

Wypadek na DK-19

Data publikacji 05.04.2018

Radzyńscy policjanci ustalają szczegóły zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj na DK-19 w m. Bedlno Radzyńskie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Volkswagen Transporter najechał na tył poprzedzającego go pojazdu. W wyniku zderzenia pojazdów do szpitala trafiła jedna osoba. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Policjanci apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 13:50 na DK-19 w miejscowości Bedlno Radzyńskie, gm. Radzyń Podlaski. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący samochodem marki Volkswagen Passat, 27-letni mieszkaniec gm. Borki, na skrzyżowaniu zamierzał wykonać manewr skrętu w lewo w drogę podporządkowaną prowadzącą do stacji PKP. Z uwagi na jadące pojazdy z przeciwnego kierunku jazdy zatrzymał się. W pewnym momencie na tył jego pojazdu najechał kierujący pojazdem marki Volkswagen Transporter, 28-letni mieszkaniec gm. Międzyrzec Podlaski. W wyniku zderzenia pojazdów obrażeń ciała doznał kierujący passatem, który został przewieziony do szpitala.

W chwili zdarzenia kierujący pojazdami byli trzeźwi, co potwierdziło przeprowadzone przez mundurowych badanie. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.