Policjanci na targach pracy - Aktualności - KPP Radzyń Podlaski

Aktualności

Policjanci na targach pracy

Data publikacji 11.04.2018

Radzyńscy stróże prawa zachęcali wczoraj do wstąpienia w szeregi Policji. Okazją były odbywające się Targi Pracy i Edukacji. Na spotkaniu odbyła się również multimedialna prezentacja na temat poszczególnych etapów postępowania kwalifikacyjnego do służby.

Organizatorami targów było Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Białej Podlaskiej oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim. Podczas targów swoje oferty przedstawiali m.in. pracodawcy oraz agencje pośrednictwa pracy.

     Na targach, które odbyły się wczoraj nie zabrakło przedstawicieli Policji. Komenda Powiatowa Policji w Radzyniu Podlaskim pośród innych pracodawców również przedstawiła oferty pracy. Przy zorganizowanym stoisku zainteresowani pracą w strukturach Policji mogli dowiedzieć się wszystkiego na temat procedur związanych z przyjęciem do pracy. Promowano nie tylko dobór do służby, ale i do pracy na stanowiskach cywilnych.

    Chętni mieli okazję, by osobiście dowiedzieć się od policjantów o warunkach pracy i rekrutacji. Specjalnie dla nich przygotowano foldery informacyjne. Policjanci na miejscu informowali, gdzie  należy złożyć stosowne dokumenty, aby ubiegać się o pracę w Policji. Na targach odbyła się również multimedialna prezentacja na temat poszczególnych etapów postępowania kwalifikacyjnego do służby. Zainteresowanym omówiony został cały proces doboru kandydatów.

     Przypominamy, że o przyjęcie do Policji może ubiegać się osoba posiadająca obywatelstwo polskie, posiadająca nieposzlakowaną opinię, niekaralna i korzystająca z pełni praw publicznych oraz posiadająca co najmniej średnie wykształcenie. Zachęcamy do wstąpienia w nasze szeregi!