Wspólna impreza, a później bójka zakończona użyciem noża - Aktualności - KPP Radzyń Podlaski

Aktualności

Wspólna impreza, a później bójka zakończona użyciem noża

Data publikacji 12.04.2018

Radzyńscy Policjanci zatrzymali sprawcę uszkodzenia ciała 25-letniego mieszkańca gm. Kąkolewnica. Okazał się nim 33-latek z Radzynia Podlaskiego. Jak ustalili funkcjonariusze podczas imprezy alkoholowej między mężczyznami doszło do sprzeczki i szarpaniny, w trakcie której 33-latek zranił nożem swojego młodszego znajomego. W wyniku zdarzenia poszkodowany trafił do szpitala. Jego życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Teraz o dalszym losie sprawcy zadecyduje Sąd. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek tuż po godz. 03:00 w jednej z miejscowości w gm. Kąkolewnica. Dyżurny radzyńskiej jednostki został poinformowany, że podczas imprezy alkoholowej między dwoma jej uczestnikami doszło do sprzeczki, w trakcie której jeden z uczestników ranił nożem kompana od kieliszka.

Na miejsce pojechali funkcjonariusze, którzy ustalili, że między 33-latkiem a 25-latkiem doszło do kłótni o rzekomą kradzież pieniędzy. W pewnym momencie bójka mężczyzn przeniosła się na zewnątrz domu, gdzie 33-latek dwukrotnie  ranił nożem młodszego znajomego. Poszkodowany został przewieziony przez załogę karetki pogotowia do szpitala. Na szczęście odniesione rany nie zagrażają jego życiu i zdrowiu. Funkcjonariusze zatrzymali 33-latka.

Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzut spowodowania naruszenia czynności narządu ciała. Terazo jego dalszym  losie zadecyduje Sąd. Kodeks karny przewiduje za to karę do 5 lat pozbawienia wolności.