Śmiertelny wypadek - Aktualności - KPP Radzyń Podlaski

Aktualności

Śmiertelny wypadek

Data publikacji 28.06.2018

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj w Radzyniu Podlaskim na ulicy Międzyrzeckiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Audi A8 na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku wypadku śmierć na miejscu zdarzenia poniósł 19-letni kierujący i 17-letni pasażer. Do szpitala z obrażeniami ciała trafił 34-latek.

Do wypadku doszło dzisiaj kilka minut przed godz. 4:00 w Radzyniu Podlaskim na ul. Międzyrzeckiej. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 19-letni kierujący samochodem osobowym marki Audi A8, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem zjeżdżając na prawe pobocze, a następnie uderzył w drzewo. Na miejscu zdarzenia zginął 19-letni  kierujący  oraz 17-letni pasażer auta, mieszkańcy gm. Ulan-Majorat. Do szpitala z obrażeniami ciała został przewieziony drugi z pasażerów, 34-letni również mieszkaniec gm. Ulan-Majorat.

Teraz policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przyczyny wypadku. Apelujemy do kierowców o bezpieczną i rozważną jazdę.