Zaśnięcie prawdopodobną przyczyną wypadku - Aktualności - KPP Radzyń Podlaski

Aktualności

Zaśnięcie prawdopodobną przyczyną wypadku

Data publikacji 28.06.2018

Policjanci z Radzynia Podlaskiego ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj po południu w miejscowości Turów na drodze K-19. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem osobowym marki VW Sharan, zjechała na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do zderzenia z pojazdem marki VW Golf. W wyniku wypadku do szpitala trafiły dwie osoby. Policjanci apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 15:30 w miejscowości Turów na drodze K-19. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca Sharanem wraz z przyczepką, 41-letnia mieszkanka gm. Kąkolewnica doprowadziła do zderzenia z pojazdem marki VW Golf. Kobieta prawdopodobnie w wyniku zaśnięcia zjechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie doszło do zderzenia się z jadącym w stronę Radzynia Podlaskiego autem. Golfem kierował 60-letni mieszkaniec również gminy Kąkolewnica. Kierowcy pojazdów byli trzeźwi, co potwierdziło przeprowadzone przez policjantów badanie stanu trzeźwości.

W wyniku zdarzenia do szpitala z obrażeniami ciała trafili kierujący pojazdami. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Przypominamy, że siadając za kierownicę pojazdu musimy być w pełni sił, a przede wszystkim wypoczęci. Czynniki te w znacznym stopniu mają wpływ na bezpieczeństwo nas samych jak i innych użytkowników dróg.