Wyłoniony najlepszy dzielnicowy - Aktualności - KPP Radzyń Podlaski

Aktualności

Wyłoniony najlepszy dzielnicowy

Data publikacji 09.10.2018

Często nazywani są naszą ,,wizytówką’’ – czy też policjantami pierwszego kontaktu. Nie bez przyczyny, bowiem stanowią oni ważne ogniwo między Policją i społeczeństwem. Mowa tu o dzielnicowych, którzy każdego dnia pomagają rozwiązywać problemy lokalnej społeczności. Zakończył się plebiscyt na najlepszego z nich. Zwycięzcą ex aequo został st. asp. Paweł Michalak i asp. Wiesława Beczek. To na nich oddano najwięcej głosów. Gratulujemy!

Dzielnicowi każdego dnia spotykają się z mieszkańcami swoich rejonów, młodzieżą szkolną czy też seniorami. W czasie spotkań przypominają o bezpieczeństwie m.in. w ruchu drogowym czy miejscu zamieszkania. Przestrzegają także jak ochronić się przed oszustwami. Dzięki aplikacji ,,Moja Komenda” kontakt z nimi jest jeszcze łatwiejszy. Za jej pomocą można szybko ustalić, który policjant zajmuje się naszą ulicą i jaki jest do niego numer telefonu.

Teraz można było zagłosować na każdego z nich. Plebiscyt na „Najlepszego dzielnicowego 2018 roku” organizowany przez Komendę Powiatową Policji w Radzyniu Podlaskim przy współpracy z tygodnikiem „Wspólnota Radzyńska” właśnie się zakończył.  I miejsce ex aequo zajęli st. asp. Paweł Michalak i asp. Wiesława Beczek. II miejsce przypadło mł. asp. Magdalenie Grzywacz, a trzecie st. asp. Dariuszowi Musiejuk.

Zwycięzcom gratulujemy!