Potrącenie na przejściu dla pieszych - Aktualności - KPP Radzyń Podlaski

Aktualności

Potrącenie na przejściu dla pieszych

Data publikacji 06.11.2018

Radzyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj na ul. Wyszyńskiego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca pojazdem marki Audi 80, potrąciła pieszego. W wyniku wypadku 47-letni mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Policjanci apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Do zdarzenia doszło wczoraj, około godz. 17:25 w Radzyniu Podlaskim na ul. Wyszyńskiego. Ze wstępnych ustaleń policjantów radzyńskiej drogówki wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Audi 80, 49-letnia mieszkanka Radzynia Podlaskiego, jadąc w kierunku ulicy Wisznickiej, potrąciła pieszego, który przechodził przez jezdnie na oznakowanym przejścia dla pieszych.

W wyniku wypadku drogowego 47-letni pieszy z Radzynia Podlaskiego doznał obrażeń ciała i został przewieziony karetką pogotowia do szpitala. W chwili wypadku kierująca audi oraz pieszy byli trzeźwi.

Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności wypadku drogowego oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Pamiętajmy, że rowerzyści, motocykliści i piesi to grupa niechronionych uczestników ruchu drogowego. Podczas zderzenia z pojazdem jadącym nawet z niewielką prędkością mogą zostać poważnie ranni.