Pijany i poszukiwany rowerzysta - Aktualności - KPP Radzyń Podlaski

Aktualności

Pijany i poszukiwany rowerzysta

Data publikacji 06.11.2018

adzyńscy funkcjonariusze zatrzymali 41-letniego mieszkańca gm. Wohyń, kierującego rowerem. W chwili zatrzymania mężczyzna był pijany. Badanie wykazało ponad 3 promile alkoholu w jego organizmie. Dodatkowo okazało się, że posiada aktualny zakaz prowadzenia pojazdów oraz jest poszukiwany w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

Wczoraj około godz. 16:45 patrol radzyńskiej drogówki w miejscowości Bezwola zauważył rowerzystę, którego styl jazdy wskazywał, iż może znajdować się pod działaniem alkoholu. Mężczyzna została zatrzymany do kontroli drogowej podczas której okazało się że jest kompletnie pijany.  41-letni mieszkaniec gm. Wohyń miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Dodatkowo w trakcie prowadzonych czynności funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna posiada aktualny zakaz prowadzenia pojazdów, a także jest poszukiwany w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

Cyklista trafił do aresztu, a następnie zostanie doprowadzony do Zakładu Karnego. 41-latek odpowie przed Sądem za swoje czynny. Jazdę w stanie nietrzeźwości oraz złamanie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów.